Just another weblog
Tuesday July 17th 2018

Oryginalne tonery – dlaczego warto je stosować

Użytkownicy drukarek w znacznej większości decydują się stosować oryginalne tonery pomimo tego, że ich cena może być nieco wyższa niż ceny dostępnych na rynku zamienników. Jednakże jest bardzo wiele korzyści przemawiających za kupnem oryginalnego toneru.

Dobra jakość wydruków

Najważniejszą kwestią, na którą wskazują klienci jest przede wszystkim jakość wydruku, jaką uzyskuje się stosując oryginalne tonery. Każda z firm bowiem stosuje często odmienny rodzaj tuszu do napełniania tych przeznaczonych do swoich produktów. Zakup oryginalnych tonerów to pewność korzystania za każdym razem z tego samego tuszu i tym samym możliwość uzyskania wydruków zawsze tej samej jakości. 

Oryginały zawsze rozpoznawalne

Drukarki najczęściej rozpoznają tonery dzięki zastosowanym w nim chipom. W przypadku zakupu oryginalnych tonerów jest stuprocentowa pewność, że toner zostanie bez problemu rozpoznany i jego wymiana nie będzie sprawiała żadnego problemu. Nie zawsze jest to możliwe w przypadku stosowania tak zwanych zamienników.

Bywa, ze są one błędnie rozpoznawane przez urządzenie, na przykład jako pusty lub uszkodzony toner, co uniemożliwia dalsze drukowanie. Ponadto przy zastosowaniu oryginalnych tonerów jest pewność tego, iż uda się wydrukować określoną ilość stron bez utraty ich jakości. Zamienniki nie zawsze dają taką właśnie możliwość, bywa że zacinają się po wydrukowaniu znacznie mniejszej ilości stron.

More from category

Tusze HP – wysoka jakość i intensywne kolory wydruku
Tusze HP – wysoka jakość i intensywne kolory wydruku

Firma HP posiada w swojej ofercie tusze gwarantujące doskonałą jakość wydruku oraz odpowiednią, naturalną [Read More]

Napełnianie tonerów – dobry sposób na tańszy druk
Napełnianie tonerów – dobry sposób na tańszy druk

Napełnianie tonerów to usługa, z której korzysta dzisiaj coraz więcej osób. Pozwala ona na zmniejszenie kosztów [Read More]

Cena i jakość czyli oryginalny toner czy zamiennik
Cena i jakość czyli oryginalny toner czy zamiennik

Każdy użytkownik drukarki ma dylemat, czy kupować oryginalne tonery czy też lepiej decydować się na zamienniki. [Read More]

Odpowiednie tusze Lexmark – pewność właściwego druku
Odpowiednie tusze Lexmark – pewność właściwego druku

Wybór odpowiedniej drukarki to z pewnością możliwość drukowania w atrakcyjnej cenie, jak również bez [Read More]

Interesting Sites

    Archives